12.08.2011 10:04

Wellness hotel Patince oslavuje 5. výročie

Uplynulo presne 5 rokov odvtedy, čo bolo otvorené zariadenie Wellness hotel Patince. Návštevníci tento fakt môžu osláviť prostredníctvom zliav, ktoré pre nich kúpalisko a hotel na letné prázdniny pripravili. Návštevníkov Termálneho kúpaliska Patince pritiahne zväčša aj taká atrakcia, akou je …

 

Uplynulo presne 5 rokov odvtedy, čo bolo otvorené zariadenie Wellness hotel Patince. Návštevníci tento fakt môžu osláviť prostredníctvom zliav, ktoré pre nich kúpalisko a hotel na letné prázdniny pripravili.

Návštevníkov Termálneho kúpaliska Patince pritiahne zväčša aj taká atrakcia, akou je najväčší zážitkový bazén na Slovensku. Liečivá voda v bazénoch počas letných radovánok navyše priaznivo pôsobí na celý organizmus. Keď sa hosťom zunuje kúpanie, môžu navštíviť jednu zo štyroch sáun alebo vírivku.

V určitých dňoch je dokonca k dispozícií aj aquaerobik, relaxačné programy, či prednášky o zdravom životnom štýle. Pre deti zas rôzne programy za asistencie animátorov.  Novinkou je možnosť využiť prístav na Dunaji s vyhliadkovou loďou.

Navštívte Termálne kúpalisko Patince a využite počas ubytovania v Hotel Wellnsess Patince možnosť využívať všetky wellness zariadenia zadarmo.

Spracované podľa článku dostupného na www.zivotpo.sk

 optimalizace PageRank.cz